Informace

POPLATE
Nejprve bychom rádi připomněli, že účastnický poplatek ve výši 680,- Kč. Doklad o zaplacení dostane na Zasedání, nebo se ozvěte předem, rádi Vám vyjdeme vstříc.  Zároveň upozorňujeme, že účastnický poplatek je nevratný. 
 
REGISTRACE A DOPRAVA
Naplánujte si prosím příjezd v pátek 17. 11. na XX. Zasedání NPDM tak, aby jste stihli registraci, která bude probíhat od 11 hodin. Pokud přijedete na Hlavní nádraží, k hotelu se lze dostat tramvajemi číslo 9 a 26 na zastávku Olšanské náměstí, které je příme před hotelem. Pokud máte naplánovaný příjezd na autobusové nádraží Florenc, lze se metrem C dostat na Hlavní nádraží a odsud přestoupit na výše zmiňované tramvaje. Případně jet autobusem č. 175, zastáva se nachází za rohem od hotelu v Jičínské ulici. V případě, že se někde ztratíte nebo budete potřebovat poradit, volejte na +420 720 392 241.
Všichni mladší 18 let si nezapomenou potvrzení zákonného zástupce. Potvrzení bude ke stažení zde.
Na registraci dostane všechny potřebné instrukce, organizační pokyny a materiály týkající se zasedání, i přesto zmíníme krátký vhled do programu. 
 
CERTIFIKACE
Funguje Váš parlament už nějaký ten čas a máte super činnost i členy? Neváhejte a požádejte si o certifikaci. Více najdete zde!
 
PREZENTACE PDM
Budeme rádi, když si připravíte krátkou a efektivní prezentaci parlamentu dětí a mládeže, který reprezentujete. Domluvte se v rámci svých krajských i městských uskupení a připravte se. Každý dostane 5 minut na svou prezentaci. Neváhejte čas efektivně využít a inspirujte druhé k originálním aktivitám i tipům na zpestření činnosti svých parlamentů a zastupitelstev.
 
SPECIFIKA
Pokud máte nějaká specifika, která jste nevyplnili do přihlášky, neváhejte nám napsat, abychom vše mohli dopředu zařídit. A pokud máte jakékoliv další otázky či připomínky, určitě se na nás obraťte. 
 
DRESSCODE (oblečení)
Po celou dobu zasedání je třeba dodržovat určitý dresscode, a to především v den hlasování o usnesení v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR. Názornou ukázku si pro vás připravili členové R+P NPDM Klára a Šimon: