Rychle a efektivně!

07.03.2016 20:22

I tak by mohl znít podtitulek k únorovému zasedání Rady NPDM, pokud by se ho někdo rozhodl natočit jako akční film. Celé zasedání trvalo pouhých osm hodin, za které jsme stihli probrat novinky z PDM napříč republikou, rozpracovat návrhy na workshopy na PVZ, domluvit se na nové formě evidenčních listů, říct si, jaké akce nás čekají a neminou, jmenovitě například European Youth Even 2016 ve Štrasburku, NGO market, Youth konference v Nizozemí, další fáze Výstavy Knihy k dětským právům nebo Fakta vs. Mýty – jednak o inkluzi a druhak o EU. Ano, správně, série diskuzí Fakta vs. Mýty o EU budou pokračovat i tento rok, konkrétně ve městech Liberec, Litoměřice, Karviná či Kroměříž. Rozhodně se máte na co těšit. O všech akcí budeme průběžně informovat na našem webu a facebookovém profilu.

V rámci zasedání nás svou milou přítomností navštívila i bývalá parlamenťačka Ivana Rykrová, která nejen že sledovala své následovníky při plánování, ale zároveň mohla posoudit, co se za těch několik let, co již není v NPDM, změnilo a také nám poradila, co můžeme vylepšit z hlediska propagace na sociálních sítích.

Na závěr osmi pracovních hodin se zástupci jednotlivých krajů opět vydali na cestu ke svým domovům a pokračování na březnovém zasedání, kde už se ovšem sejdeme v plné sestavě i s Předsednictvem NPDM a budeme intenzivně „makat“ od pátku do neděle.

Marie Silná, NPDM