První zasedání nové R+P NPDM

28.01.2016 19:45

Ještě než se rok 2015 uchýlil k svému konci, sešlo se Předsednictvo s Radou v novém složení pro rok 2015/2016. V prosinci jsme se těsně před Vánocemi sešli na tradičním místě v Arkádách Pankrác. Noví členové se brzy na to seznámili s naší ubytovnou na Pankráci a začal ten pravý teambuilding. Celý večer byl o seznamování a zapamatovávání si jmen nových kolegů a kolegyň.

V sobotu jsme se zbývali dokumenty platící pro Radu a Předsednictvo, Statutem NPDM a jeho přílohami. Po oficialitách jsme zhodnotili uplynulý rok, který jsme úspěšně zakončili XVIII. Zasedáním NPDM. Z diskuze vyplynulo několik důležitých poznámek do dalšího roku. Dále jsme si zvolili zapisovatele, aby nám zapisoval veškeré myšlenky a úkoly, které vzejdou z jednání.

Nejlepší stmelování týmu probíhá vždy na ubytovně v době večeře. Když se na stole jídlo, všichni sedíme a dovídáme se zajímavosti ze všech koutů republiky. Tentokrát to bylo ozvláštněno vánoční náladou a došlo i na předání malých dárečků. V neděli proběhl už jen krátký teambuilding a pak už se všichni rozjeli do svých domovů.

Marie Silná, NPDM