Rada a Předsednictvo NPDM

NPDM má zvolené předsednictvo, které je tvořeno nanejvýš 28 mladými lidmi (vždy 2 osoby za jeden kraj ČR) a ti po celé své funkční období pracují na problémech, projektech a realizaci celého dění v NPDM. Z předsednictva je volena Rada NPDM, ze které mohou být voleni funkcionáři (předseda, 1. místopředseda, 2. místopředseda)

Členové Rady a Předsednictva NPDM dostali za úkol krátce se Vám představit.

 

Vedení NPDM

 

Šimon Horký - předseda NPDM

Ahoj, jmenuji se Šimon a jsem předseda NPDM, pocházím z Třebíče (Kraj Vysočina), kam chodím na gymnázium. Rád sportuji a zajímám se o politiku.

Anna Murková - 1. místopředsedkyně NPDM

Saxofon, parlamenty, oříšky, vlaky - to jsem já, Anna Murková, Moravskoslezský kraj.

Tereza Mahdalová - 2. místopředsedkyně NPDM

Jmenuji se Tereza a jsem 2. místopředsedkyně NPDM z Prahy, kde také navštěvuji gymnázium. Jsem také ve výboru pro zahraniční záležitosti a v mediálním výboru. Ráda zpívám a tancuji.

 

Rada NPDM:

Roman Liška

Ahoj, jmenuji se Roman a v NPDM jsem členem metodicko-koncepčního výboru. Jsem v Radě NPDM za Zlínský kraj. Studuji na GYOTR.

Amáta Vohradská

Mé jméno je Amáta a zastupuji Plzeňský kraj, kde jsem také předsedkyní. Chodím na GLP v Plzni a miluji čtení, u kterého trávím většinu času.

Nikola Kazíková

Ahoj, jsem Nikča a v NPDM jsem v Radě za Olomoucký kraj. Mým úkolem jsou především kulturní akce. Studuji strojní průmyslovku. Zajímám se o auta, politiku a adrenalinové aktivity.

David Guľas

Jmenuji se David a v NPDM jsem v kulturním výboru. Jsem v Radě za Středočeský kraj. Studuji na GJP v Mladé Boleslavi. Ve volném čase rád sportuji a čtu.

Adéla Scheiberová

Zdravím! Jsem Áďa Schreiberová, jsem z Ústeckého kraje a o parlament se zajímám už tři roky. Ráda kreslím a debatuji. Bradu vzhůru!

Dominika Havlová

Ahoj. Jmenuji se Domča Havlová a jsem za Liberecký kraj. Chodím na SŠŘS, obor fotograf. Ráda fotím, zpívám a píšu knížky.

Adrian Drozdek

Jsem Adrian a patřím ke školskému výboru. Jsem z Brna, tady studuji Gymnázium s programováním, to se mým koníčkem však nestalo. Zastupuji Jihomoravský kraj. Mezi mé hlavní zájmy patří politika, kde se aktivně angažuji. Taky rád lyžuji a jezdím na kole.

Jan Hýsek

Jmenuji se Honza, jsem v Radě NPDM za Olomoucký kraj. Chodím na CGNŘ a hraji fotbal.

Matyáš Dvořák

Ahoj, já jsem Matyáš. Pocházím z Jindřichova Hradce a v NPDM jsem v kulturním výboru za Jihočeský kraj. Mezi mé koníčky patří karate, kytara, baskytara a historie. Miluji procházky a dlouhé hodiny prosezené v kavárně.

 

Předsednictvo NPDM:

Kateřina Drápelová

Ahoj, já jsem Kačka a snažím se, abych měla často úsměv na tváři. Jsem z kraje Vysočina. V NPDM jsem v mediálním výboru a hrozně rádá jsem s lidmi kolem sebe.

Magdaléna Tichavská

Jmenuji se Magda a v NPDM se starám o Twitter. Jsem v Předsednictvu za Zlínský kraj. Navštěvuji AG v Kroměříži a ve volnu ráda zpívám.

Josef Pulkrab

Jmenuji se Jisef Pulkrab, jsem z Prahy a v NPDM jsem v metodicko-koncepčním výboru. Ve volném čase hraji florbal a zajímám se o historii. 

Ninjin Altantamir

Ahojky, jsem Ninjin [Nyn-džyn] a působím v předsednictvím za Ústecký kraj. Jsem členkou Zastupitelstvo mládeže Litoměřice (ZaMLit). Pocházím z Mongolska a mám ráda dlouhé letní procházky na pláži při západu slunce s džusíkem v ruce. 

Šimon Úradník

Zdravím, jmenuji se Šimon Úradník a pocházím z toho nejvýchodnějšího regionu, z Karviné, zastupuji tedy Moravskoslezský kraj. Rád participuji, zpívám a jezdím po Evropě.